krex

Biomasa

Produkty frakcji odnawialnej, pochodzenia organicznego z produkcji leśnej oraz rolnej.

Paliwa stałe

Produkty energetyczne, kopalne, pochodzenia naturalnego.

Rolnictwo

Środki przeznaczone do poprawy wydajności przemysłu rolniczego.

Sól techniczna

Techniczny chlorek sodu mający szerokie zastosowanie w przemyśle.

Rolnictwo

Rolnictwo

NPK(S) Plantavita 6-18-34 + 2S

Nawóz mineralny wieloskładnikowy NPK 6-18-34 - jest nawozem przedsiewnym. Służy do nawożenia wszystkich rodzajów roślin uprawnych i wszystkich rodzajów gleb. Nawóz może być stosowany do nawożenia pogłównego.

Więcej
Rolnictwo

NPK(S) Plantavita 8-19-29 + 3S

Nawóz wieloskładnikowy NPK 8-19-29 o uniwersalnym zastosowaniu, uzupełniający zapotrzebowanie na podstawowe makro składniki jak fosfor i potas, które wykazują dobrą rozpuszczalność w wodzie. Rekomendowany jest głównie do buraków cukrowych, rzepaku i zboża. Nawóz dzięki odpowiedniemu składowi nadaje się również do stosowaia na użytkach zielonych.

Więcej
Rolnictwo

Mocznik 46% N

Uniwersalny Nawóz azotowy, do dokarmiana poza korzeniowego. Łatwo rozpuszczalny w wodzie, w postaci białych równomiernych granulek. Zawiera 46% azotu w formie amidowej, która jest dobrze przyswajana przez rośliny. Mocznik może być zastosowany do wszystkich rodzajów gleb, z wyjątkiem bardzo kwaśnych lub wapnowych. Może być stosowany przedsiewnie i pogłównie, pod wszystkie rośliny.

Więcej
Rolnictwo

Sól potasowa 60% K2O

Chlorek potasu jest używany do podstawowego nawożenia przedsiewnego i do nawożenia podtrzymującego. Nadaje się do nawożenia wszystkich roślin uprawnych z wyjątkiem tytoniu, chmielu, roślin jagodowych i niektórych warzyw. Na zboża ozime, rzepak ozimy i na plantacjach trwałych sól potasową można stosować również pogłownie.

Więcej
Rolnictwo

NPK(S) Plantavita 7-20-30 + 2,5S

Plantavita NPK 7-20-30 jest nawozem wieloskładnikowym wzbogaconym o wapń i magnez oraz mikroelementy, przeznaczonym do stosowania w uprawie roślin polowych, w pierwszej kolejności na glebach ubogich w potas przyswajalny. Nawóz można efektywnie stosować pod wszystkie rośliny polowe oraz na użytki zielone. Skład nawozu czyni go szczególnie przydatnym do nawożenia zbóż ozimych i rzepaku.

Więcej