krex

Biomasa

Produkty frakcji odnawialnej, pochodzenia organicznego z produkcji leśnej oraz rolnej.

Paliwa stałe

Produkty energetyczne, kopalne, pochodzenia naturalnego.

Rolnictwo

Środki przeznaczone do poprawy wydajności przemysłu rolniczego.

Sól techniczna

Techniczny chlorek sodu mający szerokie zastosowanie w przemyśle.

Paliwa stałe

Paliwa stałe

Węgiel kostka

Kostka przeznaczona jest do spalania w piecach żeliwnych oraz stalowych. Niska zawartość siarki ogranicza osadzanie cząstek sadzy w przewodach kominowych. Niska zawartośc popiołu umożliwia kilkudniową eksploatację bez konieczności czyszczenia komory spalania. Węgiel kostka można mieszać z pelletem drzewnym, trocinami, węglem brunatnym oraz wszelkiego innego rodzaju paliwami stałymi.

Więcej
Paliwa stałe

Węgiel orzech

To typ węgla kamiennego, który wyróżnia się przede wszystkim swoją granulacją. Charakteryzuje się długim czasem i bardzo jasnym płomieniem przy spalaniu oraz ma niską zawartość siarki. W efekcie jego spalaia otrzymujemy niewielką ilość popiołu. Węgiel orzech pozwala nam na zachowanie dużej czystości, dzięki czemu może być stosowany w kominkach pokojowych.

Więcej
Paliwa stałe

Węgiel ekogroszek

Wytwarzany jest z wysoko kaloryczego węgla o niskiej zawartości siarki, małej zawartości wody i substancji niepalnych oraz niskiej spiekalości. Dzięki temu podczas spalania wytwarzane ilości tlenków siarki są niższe niż w przypadku innych węgli, a po jego spaleniu pozostaje stosunkowo mało popiołu.

Więcej
Paliwa stałe

Miał węglowy

Najdrobniejsza frakcja węglowa oferowana przez nasze przedsiębiorstwo. Dzięki procesom automatyzacji znalazł bardzo szerokie zastosowanie. Idealny do podajników miałowych, stosowany w przemyśle, elektrowniach, obiektach użyteczności publicznej, oraz domach jednorodzinnych.

Więcej