krex

Biomasa

Produkty frakcji odnawialnej, pochodzenia organicznego z produkcji leśnej oraz rolnej.

Paliwa stałe

Produkty energetyczne, kopalne, pochodzenia naturalnego.

Rolnictwo

Środki przeznaczone do poprawy wydajności przemysłu rolniczego.

Sól techniczna

Techniczny chlorek sodu mający szerokie zastosowanie w przemyśle.

Biomasa

Biomasa

Zrębka Energetyczna

Zrębka drzewna energetyczna jest to atrakcyjny ekologicznie, odnawialny opał energetyczny, powstający w procesie mechanicznego rozdrabniania drewna o wymiarach od kilkunastu milimetrów do kilkunastu centrymetów. Surowcem z którego powstaje zrębka drzewna są pozostałości z wycinki lasówa jak i produkty z tartaków przetwórstwa drewna.

Więcej
Biomasa

Zrębka Papiernicza

Wyselekcjonowana zrębka drzewna wykorzystywana w przemyśle celulozowo - papierniczym. Pozyskiwana tylko z określonych gatunków drzew. Charakteryzująca się zbliżoną wielkością i kształtem cząstek. Zrębka ta wyróżnia się dużą czystością oraz wolna jest od zanieczyszczeń takich jak kora.

Więcej
Biomasa

Pellet Drzewny

Nowoczesne, ekologiczne, a zarazem bardzo wydajne paliwo energetyczne w formie granulatu drzewnego. Powstaje w wyniku sprasowania trocin z produkcji tartacznych i przemysłu drzewnego. Wykorzystywany do ogrzewania w gospodarstwach domowych, piekarniach, szkołach, elektrociepłowaniach itp. Jakość naszego pelletu potwierdzona jest certyfikatem ENplus®

Więcej
Biomasa

Pellet z łuski słonecznika

Pellet z łusek słonecznika to ekologiczne, wysoce energetyczne paliwo odnawialne w formie sprasowanych łupin z przetwórstwa ziaren słonczenika. Znajduje zastosowanie w przemyśle termicznym i energetycznym. 

Więcej